Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowy blok przy ulicy Juliusza w Zduńskiej Woli pod koniec 2022 roku

Nowy blok przy ulicy Juliusza w Zduńskiej Woli pod koniec 2022 roku

tbsnowyblokJuż wkrótce teren przy ulicy Juliusza w Zduńskiej Woli zamieni się w plac budowy! Tamtejsze Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złotnicki poinformowało na swoim profilu na FB o ogłoszonym właśnie przetargu na opracowanie kompleksowej dokumentacji technicznej, pozyskanie niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę oraz budowę 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

 

Blok będzie miał zlokalizowaną w parterze część usługowo-handlową. Mieszkańcy będą mieli przypisane do lokali garaże. Zaplanowano także budowę dziedzińca wewnętrznego, drogę wewnętrzną, miejsca postojowe oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Blok ma zostać wybudowany przy ul. Juliusza, w miejscu, gdzie obecnie mieści się dworzec PKS (wizualizacja poniżej).
Termin składania ofert mija 2 września. Budowa ma się zakończyć do 15 grudnia 2022 roku. Będzie w nim co najmniej 50 lokali. Projektowany blok będzie budynkiem niepodpiwniczonym, trzykondygnacyjnym (trzecia kondygnacja w postaci mieszkań dwupoziomowych z poddaszem użytkowym), z dachem dwuspadowym.
W poziomie podwyższonego parteru od strony ulicy Juliusza zaprojektowano 13 lokali usługowo-handlowych o powierzchni użytkowej od 23 do 100 metrów kwadratowych, od strony dziedzińca wewnętrznego zaprojektowano 9 wydzielonych garaży o powierzchni 17 – 19 metrów kwadratowych każdy oraz trzy wejścia główne do części mieszkalnej budynku. To nie jedyne miejsce w Zduńskiej Woli, gdzie w ciągu dwóch najbliższych lat mają zostać wybudowane nowe mieszkania. Przy ulicy Karłowicza na osiedlu Południe planowana jest także budowa dwóch bloków z windami i z 80 mieszkaniami (więcej na: ---> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11858-w-zduskiej-woli-zbudowane-zostan-dwa-nowe-bloki-z-mieszkaniami-dla-80-rodzin).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u