Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uderzył, odpowie za uszkodzenie ciała

Uderzył, odpowie za uszkodzenie ciała

policja2Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Sieradza, który odpowie za uszkodzenie ciała 25-letniego mężczyzny. Sprawca w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Za takie przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności

 

11 lipca przed północą 25-letni mieszkaniec Sieradza wraz ze znajomymi przybywał w okolicy parku trampolin na ul. Aleja Grunwaldzka. Zobaczyli grupę osób idącą chodnikiem w pobliżu boiska. W pewnej chwili jeden z mężczyzn przeskoczył przez ogrodzenie i zaczął skakać na znajdujących się tam trampolinach. 25-latek podszedł do niego i zwrócił mu uwagę, że nie ma prawa korzystać z tych urządzeń. Między mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań. Wtedy jedna z kobiet próbowała uderzyć 25-latka. Nie udało jej się to jednak. Wówczas jej 35-letni kolega zadał mu cios pięścią w twarz, powodując obrażenia ciała. Następnie napastnik wraz ze swoimi znajomymi odszedł w kierunku ulicy Jagiellońskiej. Pokrzywdzony mężczyzna o zdarzeniu poinformował policję. Pojechał też na oddział ratunkowy po pomoc medyczną. Niedługo potem na tym samym oddziale spotkał swego napastnika, który twierdząc, że doznał obrażeń oczekiwał na konsultację lekarską.
35-letni agresor został zatrzymany przez przybyłych do szpitala policjantów. Funkcjonariusze przewieźli go do sieradzkiej komendy, gdzie poddali badaniu na trzeźwość. Wynik badania wskazał, że sprawca miał prawie 0,4 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. W trakcie przesłuchania przyznał się do tego czynu. Prokurator Rejonowy w Sieradzu zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u