Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej

Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej

policjarPolicjanci z komisariatu w Białej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 lat podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów podczas kontroli drogowej. Obaj usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dodatkowo 18 – letni kierowca odpowie również za kierowanie samochodem będąc po działaniem środka odurzającego.

 

W nocy 12 lipca policjanci z Białej w trakcie patrolowania miejscowości Skomlin zwrócili uwagę na kierowcę Seata, który na ich widok gwałtownie przyspieszył. Postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną i przeprowadzili kontrolę pojazdu. Nerwowe zachowanie kierowcy oraz pasażera wzbudziło podejrzenia mundurowych, iż mogą oni posiadać zabronione prawem substancje. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Przy 18 - letnim kierowcy w trakcie przeszukania policjanci znaleźli 8 dilerek z zawartością białego proszku. Zaś podczas przeszukania samochodu policjanci zabezpieczyli również kilkanaście dilerek ze śladowymi ilościami proszku, kruszak oraz wagę.
Wstępne badanie testerem potwierdziło obecność morfiny w zabezpieczonych substancjach. Ponadto zachowanie 18- letniego kierowcy Seata wzbudziło u mundurowych podejrzenie, iż może się on znajdować pod wpływem środków odurzających. Przypuszczenia policjantów potwierdziło badanie wykonane testerem. W takcie przeszukania w miejscu zamieszkania pasażera Seata policjanci dodatkowo zabezpieczyli dwie dilerki z niewielką ilością proszku. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Kierowca odpowie również za jazdę samochodem pod wpływem środka odurzającego. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u