Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradz, weekend, zapraszamy

Sieradz, weekend, zapraszamy

20200705_172545Przed nami weekend pełen wydarzeń. Sytuacja epidemiczna nie pozwala nam w pełni korzystać z doświadczania wspólnej zabawy. Ale mamy w mieście kilka ciekawych propozycji. Co czeka na Was w ten weekend?

 

Oto krótki rozkład jazdy: 17 lipca (piątek)
godz. 17.00 – Spotkanie w ramach projektu „Sieradzki detal” kawiarnia Open Hair Cafe - spotkanie z Marią Nowakowską, która na warsztat wzięła architekturę Sieradza i detale, które stanowią o jej historii.
godz. 18.00 - „Muzyczny relax” (Tarasy widokowe nad rzeką Wartą)

18 lipca (sobota)
godz. 15.00 – 18.00 – cykl imprez kulturalno-sportowych pod hasłem Sieradz Lubię - Lato w mieście. (Park Broniewskiego)
W ramach spotkań na placu zabaw z najmłodszymi spotkają się animatorzy. O godz. 16:00 stowarzyszenie Carpe Diem zaprosi na spektakl teatralny z przymrużeniem oka, włączając dzieci do wspólnej zabawy. Oprócz tego będzie można wypożyczyć gry towarzyskie i pograć w nie na terenie parku bezpłatnie. W ramach "Wakacji z Januszem" Janusz Grzebski zadba o zdrowie i kondycję seniorów - dlatego im szczególnie polecamy teren przy siłowni plenerowej. Magda Ulas zachęci najmłodszych do gimnastyki małego ludzika, a na boisku sportowym odbędą się zawody w StreetBall. Godz. 21.30 – 23.30 – MOTO KINO film: „(Nie)znajomi” (Targowisko przy ul. Targowej 7)

19 lipca (niedziela)
godz. 15.00-18.00 – zajęcia sportowe na Pumptrucku (Park na os. Klonowym)
godz. 18.00 – koncert osiedlowy w ramach cyklu „Jeszcze będzie pięknie” (Park na os. Klonowym)

Pozostałych atrakcji szukajcie na plakatach i w naszym wydarzeniu na fb. Sieradz Lubię Lato w mieście to cykl wydarzeń, w których siły łączą: Sieradzkie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Biblioteka Publiczna oraz organizacja pozarządowe z Sieradza.

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u