Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Co najmniej od tygodnia nie żył lokator w bloku przy ul. Kilińskiego w Zduńskiej Woli

Co najmniej od tygodnia nie żył lokator w bloku przy ul. Kilińskiego w Zduńskiej Woli

109764308_3018173448231730_3505747711174263813_nChwile grozy przeżyli mieszkańcy bloku przy ul. Kilińskiego 33 w Zduńskiej Woli. Okropny odór na klatce w sobotę 18 bm. spowodował, że wezwali policję. Podejrzewali, że być może ktoś rozlał na klatce schodowej jakąś żrącą ciecz. Domniemywali też, że w opuszczonym mieszkaniu na trzecim piętrze mogło dojść do awarii sieci kanalizacyjnej. Prawda okazała się jednak dużo bardziej zaskakująca.

 

Policjanci wezwali straż pożarną. Strażacy ubrani w kombinezony ochronne dostali się po wyważeniu drzwi do mieszkania na czwarty piętrze, z którego dochodził odór. Tam odnaleziono zwłoki pięćdziesięcioletniego mężczyzny w znacznym rozkładzie, któremu sprzyjała lokalizacja na ostatnim piętrze i ostatnie upały. Po wywiadzie policjantów wśród pozostałych lokatorów okazało się, że nikt go nie widział od co najmniej tygodnia. Niektórzy twierdzili nawet, że od początku lipca. Zwłoki zabezpieczono. Nie wiadomo, czy do zgonu zduńskowolanina przyczyniły się osoby trzecie. To ustalić ma sekcja zwłok.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaginęła mi teściowa i...

Przejęty mężczyzna przychodzi na policję i mówi:
- Chciałbym zgłosić zaginięcie teściowej.
Policjant się pyta: - Od kiedy teściowej nie ma?
- Od miesiąca.
- To czemu pan przyszedł dopiero teraz??
- Bo ja w ten cud jeszcze teraz nie mogę uwierzyć!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u