Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Zduńskiej Woli zagra PGE Skra Bełchatów! Tylko 150 biletów na mecz, ale można je wylicytować

W Zduńskiej Woli zagra PGE Skra Bełchatów! Tylko 150 biletów na mecz, ale można je wylicytować

meczezdTo nie lada gratka dla sympatyków siatkówki ze Zduńskiej Woli, ale i z regionu! 7 sierpnia o godzinie 17 odbędzie się w tym mieście sparing PGE Skry Bełchatów z Aluron Virtu Zawiercie. I będzie pierwszym meczem drużyny z Bełchatowa po długiej przerwie wymuszonej pandemią. Mecz będzie też wyjątkową odsłoną nowego obiektu sportowego w Zduńskiej Woli, czyli nowoczesnej sali Szkołe Podstawowej nr 5 przy ulicy Łaskiej.

 

Miejsc dla widzów jest niestety niewiele. Można powiedzieć dla szczęśliwców! Bo tylko 150, choć nowa hala pomieścić by ich mogła ponad dwa razy tyle. - Musimy stosować się do przepisów sanitarnych - mówi Konrad Pokora prezydent Zduńskiej Woli. - Ale mecz będzie transmitowany w internecie, a wejściówki można też zdobyć licytując je na przykład na rzecz akcji zduńskowolan Małgorzaty i Rafała Hawlów, którzy w sierpniu pobiegną z Zakopanego na Hel, zbierając pieniądze dla dzieci chorych na nowotwory - podkreśla prezydent.
W czwartek 30 bm. w nowej sali przy SP nr 5 wraz z prezydentem Zduńskiej Woli na mecz zapraszali wiceprezes PGE Skry Bełchatów Grzegorz Stawinoga i Maciej Kołodziejczyk, prezes firmy Karton Polska z Wymysłowa, która sponsoruje Skrę i dzięki której drużyna zagra w Zduńskiej Woli. Skra Bełchatów podpisała również z miastem i Uczniowskim Klubem Sportowym Akademia Siatkówki Zduńska Wola list intencyjny w sprawie współpracy w zakresie rozwoju siatkówki dzieci i młodzieży oraz realizacji programu Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów w Zduńskiej Woli.
Mecz pomiędzy drużynami PGE Skra Bełchatów oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie rozpocznie się o godzinie 17. Wcześniej jednak, od godz. 13 odbędzie się siatkarska prelekcja z Robertem Kaźmierczakiem - statystykiem Skry, trening UKS AS Zduńska Wola z zawodnikami Skry oraz siatkówka na siedząco - mecz drużyny Polskiego Związki Sportowców Niepełnosprawnych "START".

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u