Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności „EARTH FESTIVAL, czyli Gwiazdy dla czystej Polski" w Uniejowie już po raz trzeci

„EARTH FESTIVAL, czyli Gwiazdy dla czystej Polski" w Uniejowie już po raz trzeci

23ziemiW nadchodzący weekend w Uniejowie odbędzie się trzecia edycja „EARTH FESTIVAL, czyli Gwiazdy dla czystej Polski”, którego zwieńczeniem będzie koncert transmitowany na żywo przez telewizję Polsat. Muzyczna uczta będzie tylko jedną z wielu atrakcji przewidzianych na 22 i 23 sierpnia. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy uczestników. Liczą na ich rozwagę i przestrzeganie zasad wynikających z obostrzeń pandemicznych.

 

Earth Festival to nowoczesny, multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii promuje szeroko działania ekologiczne. Integralną częścią idei "For Earth For Us", która przyświeca wydarzeniu, jest zwrócenie uwagi na postępującą degradację życia na Ziemi, co prowadzi do ocieplenia klimatu, braku wody, wymierania gatunków fauny i flory oraz wzrostu konfliktów międzyludzkich. Dwudniowa impreza ma za zadanie uwrażliwić uczestników na problemy związane z ochroną środowiska i pokazać, że nawet najmniejsze działania, które mogą powstrzymać negatywne zmiany – mają sens. Sobota i niedziela będą wypełnione atrakcjami w pełnej inspiracji "Strefie Czysta Polska", w której będą prowadzone warsztaty edukacyjne z konkursami i quizami. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat np. wykorzystania paneli słonecznych, a miłośnicy nowych technologii znajdą coś dla siebie w strefie gamingowej i muzycznej. Strefy festiwalowe będą czynne w godzinach: sobota – 12.00- 20.00, niedziela – 10.00- 18.00. Ponadto, w miasteczku festiwalowym znajdzie się również stoisko Uniejowa z animacjami, zabawami, które będą miały na celu szerzenie postaw proekologicznych poprzez zabawę. Sobotni wieczór zakończy kino plenerowe przy uniejowskim zamku, gdzie wyświetlony zostanie film ,,Jak poślubić milionera„. Seans zaplanowano na godzinę 20.
Niedzielny wieczór natomiast będzie należeć do gwiazd, które prosto z Uniejowa zagrają na antenie Polsatu. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Wystąpią: Kamil Bednarek, Enej, Ewa Farna, Feel, Viki Gabor , Golec uOrkiestra, Kayah, Beata Kozidrak i Bajm, LemON, Mrozu, Natalia Nykiel, sanah, Sound’n’Grace. Muzyczny wieczór poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut – Jeżyna oraz Karolina Gilon.

UWAGA! Wybierając się do Uniejowa będziecie Państwo zobowiązani do zachowania osobistych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, odpowiednie odległości między sobą) i respektowania środków bezpieczeństwa organizatora, który dostosowuje je do bieżącej dynamicznej sytuacji epidemiologicznej.
Pamiętajcie Państwo, że pomimo iż wydarzenie jest organizowane z zachowaniem aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 r. dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne dot. COVID-19 przekazane organizatorowi. Oświadczenie zawierające informacje o potencjalnym zachorowaniu i kontakcie z chorymi są dostępne do wydrukowania i wypełniania na: --> http://www.forearthforus.com/wp-content/uploads/2020/08/Oswiadczenie-COVID19-EarthFestival2020.pdf i w social media. Będą dostępne również bezpośrednio przy wejściu na wydarzenie. http://www.forearthforus.com/

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u