Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Straży Miejskiej w Zduńskiej Woli potrzeba jeszcze trzech strażników

W Straży Miejskiej w Zduńskiej Woli potrzeba jeszcze trzech strażników

strazezdTrwa nabór do zduńskowolskiej Straży Miejskiej. Zainteresowani mogą się zgłaszać do poniedziałku 24 sierpnia, do godz. 9. Są trzy wolne miejsca. Od kandydatów wymagane są m.in. minimum średnie wykształcenie i sprawność pod względem fizycznym. Konieczna jest również nienaganna opinia.

 

Ważne są predyspozycje osobowościowe: odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane u kandydatów są ukończony kwalifikowany kurs pierwszej pomocy oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Praca strażnika miejskiego - jak zachęca Urząd Miasta Zduńska Wola - to stabilność zawodowa, solidne szkolenia i status funkcjonariusza publicznego, który stoi na straży porządku. Jest to praca w godzinach od 7 do 22 od poniedziałku do piątku oraz w pozostałe dni tygodnia w zależności od potrzeb, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez komendanta SM. Do głównych zadań strażników należą patrole zgodnie z zadaniami i poleceniami przełożonego, ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych, czuwanie nad porządkiem, kontrola ruchu drogowego, doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca ich zamieszkania, informowanie mieszkańców o zagrożeniach, a także podejmowanie działań, które zapobiegają popełnianiu przestępstw i wykroczeń.
Osoba, która pomyślnie przejdzie postępowanie kwalifikacyjne zostanie skierowana na szkolenie podstawowe dla strażników gminnych, które trwa około 5 tygodni i odbywa się w Gdańsku. Zasady pobytu i kształcenia słuchaczy podczas szkolenia oparte są na regulaminach i zasadach dyscypliny służbowej określonych dla funkcjonariuszy odbywających szkolenia w Policji. Zduńskowolska Straż Miejska ma nowoczesną, wyremontowaną w tym roku komendę z centrum miejskiego monitoringu i nowy wóz służbowy.
Obecnie, jak wynika z danych zduńskowolskiej SM pracuje tam 7 osób. Co robią i za odpowiadają można sprawdzić na: -->https://www.zdunskawola.pl/pl/menu-straz-miejska/struktura

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTaki tam zbieg okoliczności...

Policjant zatrzymuje samochód, którym jadą trzy osoby: mąż i jego młoda żona oraz dziadek żony.
- Przepraszam, panie kierowco, poproszę pańskie dane, ponieważ jest pan tysięcznym kierowcą, który właśnie przejechał niedawno oddany do użytku odcinek tej drogi.
Firma budowlana, która drogę wykonała, ufundowała nagrodę pieniężną; tysiąc złotych dla tysięcznego kierowcy!
Zanim kierowca ochłonął, pojawił się reporter radiowy z pytaniem:
- Jeśli można wiedzieć, na co wyda pan te wygrane pieniądze?
Po chwili zastanowienia kierowca odpowiada;
- No cóż, chyba wreszcie zrobię prawo jazdy...
Na to jego żona: - Nie słuchajcie go panowie, on tak zawsze lubi głupio żartować kiedy za dużo wypije!
W tym momencie budzi się dziadek i widząc policjanta zauważa:
- A mówiłem, że skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u