Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności I mamy kolejny międzynarodowy sukces młodego wokalisty z „Pięterka”

I mamy kolejny międzynarodowy sukces młodego wokalisty z „Pięterka”

natanWszystko wskazuje na to, że z tego małego gościa będzie naprawdę duży wokalista. Wczoraj informowaliśmy, że 8-letni zduńskowolanin Natan Gryga podbił serca jury i zajął I miejsce na IV Międzynarodowym Festiwalu „Sofia Grand Prix” w Sofii w Bułgarii w kategorii Golden Hits (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12139-omiolatek-z-qpiterkaq-ponownie-wypiewa-sukces ). A teraz kolejna dobra wiadomość o Natanie.

 

Do Polski, do Zduńskiej Woli dotarły właśnie wyniki z VII edycji Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „SOFIA GRAND PRIX” z Sofii w Bułgarii, który odbył się także, jak poprzedni, w formie on-line. 8-letni Natan Gryga. wokalista z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Zduńskiej Woli – podopieczny Tomasza Marciniaka - zajął I miejsce i w tym konkursie. To się nazywa mieć szczęście! A pewnie i talent! Serdecznie gratulujemy Natanowi i jego rodzicom kolejnego sukcesu. Tak trzymaj Natanku !!!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u