Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wokaliści z "Pięterka" obsypani nagrodami. Śpiewający weekend

Wokaliści z "Pięterka" obsypani nagrodami. Śpiewający weekend

119440780_1748539101967096_3743879866506693108_oOstatnie dni były wyjątkowo pomyślne dla wokalistów z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli.

 

Ośmioletni Natan Gryga na International Vocal Competition „MTL online 2020” zorganizowanym w Wilnie na Litwie zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jest to pierwsza edycja tego festiwalu, rekomendowanego przez Agencję SSCE. Natan jest także zdobywcą III miejsca na III Ogólnopolskim Konkursie „Piosenki naszych rodziców” w Ożarowie Mazowieckim. Przed nim za kilka dni występ w Ogólnopolskim Konkursie piosenki „DEBIUT” w Siedlcach. Dzięki swoim rodzicom i festiwalom online, młody wokalista z PCKSR może zaprezentować się jurorom wielu krajów.
W sobotę 12 września odbył się także Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Majowa nutka 2020” w Częstochowie. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury ze Zduńskiej Woli reprezentowali w swoich kategoriach wiekowych; 8- letni Natan Gryga, który zajął II miejsce oraz 17- letni Norbert Kuświk - zajął III miejsce. Serdecznie gratulujemy młodym wokalistom oraz ich instruktorowi Tomaszowi Marciniakowi.

KaMi S

Fot. PCKSiR/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u