Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Sieradzu powróciło kino stacjonarne w Teatrze Miejskim

W Sieradzu powróciło kino stacjonarne w Teatrze Miejskim

27wrzeskinosieradzPo blisko półrocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa także do Sieradza powróciła projekcja filmów w tradycyjnej, stacjonarnej formie, w Teatrze Miejskim. Od ubiegłego piątku 12 września.

 

Co znajdzie się w repertuarze do 27 września?
- 14-17 września: godz. 17:30 - Pętla, godz. 20 - Pętla
- 18 września: godz. 17:30 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy; godz. 20 - Pętla
- 19-20 września: godz. 17:30 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy; godz. 20 - Pętla
- 23-26 września: godz. 17:30 i godz. 20 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
- 27 września: godz. 20 - 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy.

Projekcje odbędą się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Na teren wydarzenia zostaną wpuszczone wyłącznie osoby w maseczkach, po wcześniejszej obowiązkowej dezynfekcji rąk. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

PĘTLA – Polska / Akcja / 1 godz. 46 min.
Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.”

25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY – Polska / Dramat / 1 godz. 58 min.
Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. Historia Tomasza Komendy była tematem głośnego, wyróżnionego nagrodą MediaTory reportażu TVN Grzegorza Głuszaka. Według badań przeprowadzonych przez Wirtualną Polskę o sprawie niesłusznie osadzonego w więzieniu mężczyzny usłyszało aż 89% Polaków i do dziś uchodzi ona za jedną z najbardziej niechlubnych kart w dziejach polskiego sądownictwa. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszająca opowieść o niezłomności ludzkiego ducha, wytrwałości oraz sile, jaka tkwi w rodzinie. Pełna napięcia i mocnych, wyrazistych postaci historia, stworzona według najlepszych zachodnich wzorców. Pokazująca nieznane wątki i rzucająca nowe światło na wydarzenia, które doprowadziły do skazania i uniewinnienia Komendy.”

Wydarzenie na facebook’u: https://www.facebook.com/events/345017159866275/

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u