Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uciekali skradzionym BMW, bo mieli narkotyki

Uciekali skradzionym BMW, bo mieli narkotyki

259-120142Ci młodzieńcy mieli istotne powody, aby uciekać przed policją. Samochód był kradziony, a jeden z przestępców miał przy sobie narkotyki. Sieradzcy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali po pościgu zatrzymali trzech mieszkańców powiatu zduńskowolskiego w wieku 18, 24 i 25 lat, którzy uciekali samochodem BMW.

 

13 września Było tuż po pierwszej w nocy 13 września, kiedy dyżurny KPP w Sieradzu otrzymał zgłoszenie o kradzieży BMW z garażu przy prywatnej posesji w gminie Sieradz Na trasę ucieczki natychmiast zostały skierowane policyjne radiowozy. Na ulicy 1 Maja policjanci wydziału kryminalnego zauważyli poszukiwane BMW. Jechali za nim ulicami Sieradza, dając światłami i dźwiękiem sygnały nakazujące zatrzymanie. Jednak kierowca nie reagował.
Po kilkuminutowym pościgu porzucił auto. Podróżujące w nim osoby wybiegły z auta i zaczęły uciekać. Chwilę później byli już w rękach policjantów. To trzej mieszkańcy powiatu zduńskowolskiego w wieku 18,24 i 25 lat. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Wskazało natomiast u wszystkich obecność w organizmie środków odurzających.
Funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu prowadzili czynności, aby ustalić okoliczności zdarzenia. Jak się okazało, mężczyźni wcześniej kilkakrotnie byli na posesji zgłaszającego kradzież i widzieli zaparkowane w garażu bmw. 25 – latek wiedząc, gdzie przechowywane są kluczyki od samochodu, ukradł je dzień wcześniej. 13 września pojechał tam ze swoimi znajomymi. Wysiadł z auta przed posesją mówiąc, że wkrótce wróci, po czym wszedł do garażu, gdzie stało auto. Skradzionymi kluczykami uruchomił silnik i odjechał. Następnie zadzwonił do kolegów informując ich, że już ukradł samochód. Umówili się w wyznaczonym miejscu i tam przesiedli się do skradzionego BMW. Właściciel posesji zauważył jak złodziej wyjeżdżał z garażu. Natychmiast poinformował o tym policję. Po zatrzymaniu 'uciekinierów policjanci przeszukali porzucony samochód, w którym znaleźli dealerkę ze środkiem odurzającym. Jak się okazało, należała do 25 -latka . Po nocy w policyjnym areszcie 25 – latek usłyszał zarzut włamania, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Sieradzu zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny dozór. Okazało się, że był on wcześnieji notowany za konflikty z prawem.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySąsiad, wpadając niespodziewanie,
Zwłaszcza gdy sobie ciut golnie,
Zawsze zadaje mi to pytanie:
Kiedy to wreszcie pier....?

Co dzień się zmiany wprowadza nowe,
Czyniąc to dość nieudolnie. Sąsiad się ciągle łapie za głowę: Przecież to zaraz pier......

Ja mu tłumaczę, że taką władzę
Wybraliśmy dobrowolnie,
A on mi na to: Nic nie poradzę,
Ale to wkrótce pier......

Tak jak przed laty, proces odnowy
Musi się zacząć oddolnie.
Naród po rozum pójdzie do głowy,
I w końcu wszystko pierdolnie.

Z tego powodu logiczny wniosek
Nasuwa się mimowolnie:
Gdy prawda dotrze do miast i wiosek,
Wtedy to z hukiem pie......

Koła historii, jak uczą dzieje,
Toczą się szybciej lub wolniej,
Lecz każdy reżim, mam tę nadzieję,
Wcześniej czy później pier......

Wybaczcie, proszę, że poemacik
Zakończę nieco frywolnie,
Ale pocieszyć pragnę współbraci,
Że to niebawem pier.....

autor: Wojciech Dąbrowski

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u