Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dziecięcym wózkiem po kradzione perfumy

Dziecięcym wózkiem po kradzione perfumy

policja2Złodziej są bardzo pomysłowi, ale czasem zapominają o tym, że w zasadzie we wszystkich sklepach zainstalowany jest monitoring. Właśnie kamery pomogły ochronie ustalić, że pewien sieradzanin kradł markowe perfumy w drogeriach tego miasta. Łupem padły kosmetyki o łącznej wartości około 1800 złotych. Został zatrzymany dzięki czujności pracownika ochrony. Sieradzcy policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

 

17 września dyżurny sieradzkiej policji otrzymał informację, że w jednej z drogerii na terenie miasta przebywają mężczyzna i kobieta z małym dzieckiem w wózku. Para ta ma najprawdopodobniej związek z wcześniejszymi kradzieżami markowych perfum. Kiedy podejrzani weszli do sklepu, natychmiast zwrócili uwagę pracownika ochrony. Wygląd mężczyzny przypominał wizerunek sprawcy z wcześniejszych kradzieży, zarejestrowany przez sklepowy monitoring. Kilka dni wcześniej kamery zarejestrowały jak para z małym dzieckiem w wózku chodzi po terenie sklepu. Mężczyzna brał z regału flakony perfum i chował je do podręcznej torby wózka, saszetki oraz swojej odzieży. Wczoraj, gdy osoby te weszły do sklepu zostały rozpoznane przez ochroniarza. Ujął on mężczyznę i powiadomił policję. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą był notowany wcześniej 21-letni mieszkaniec Sieradza. W połowie września 2020 r. dokonał on dwóch kradzieży w drogeriach na terenie Sieradza. Jego łupem za każdym razem padały markowe perfumy, Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła około 1800 złotych. Mężczyzna został przewieziony do sieradzkiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci przeszukali należący do niego samochód, w którym znaleźli kilka flakonów skradzionych perfum. Na drugi dzień usłyszał on zarzuty kradzieży. W czasie przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów. W ramach prowadzonego postępowania weryfikowany będzie udział jego partnerki w tych przestępstwach.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTaki tam zbieg okoliczności...

Policjant zatrzymuje samochód, którym jadą trzy osoby: mąż i jego młoda żona oraz dziadek żony.
- Przepraszam, panie kierowco, poproszę pańskie dane, ponieważ jest pan tysięcznym kierowcą, który właśnie przejechał niedawno oddany do użytku odcinek tej drogi.
Firma budowlana, która drogę wykonała, ufundowała nagrodę pieniężną; tysiąc złotych dla tysięcznego kierowcy!
Zanim kierowca ochłonął, pojawił się reporter radiowy z pytaniem:
- Jeśli można wiedzieć, na co wyda pan te wygrane pieniądze?
Po chwili zastanowienia kierowca odpowiada;
- No cóż, chyba wreszcie zrobię prawo jazdy...
Na to jego żona: - Nie słuchajcie go panowie, on tak zawsze lubi głupio żartować kiedy za dużo wypije!
W tym momencie budzi się dziadek i widząc policjanta zauważa:
- A mówiłem, że skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u