Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Fotografik zespołu KOMBI eksponuje swoje rysunki i plakaty

Fotografik zespołu KOMBI eksponuje swoje rysunki i plakaty

120513088_3836870859684447_5233615788327623670_oMarcin Grabia, plastyk z Sieradza, nauczyciel w Liceum Sztuk Plastycznych im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli prezentuje w swoim rodzinnym mieście kolejną wystawę. Tym razem rysunków i plakatów, które mozna od dziś oglądać w Biurze Wystaw Artystycznych w Sieradzu. Przypomnijmy, że artysta, kojarzony przede wszystkim z fotografią koncertową, zwłaszcza zespołu KOMBI, któremu towarzyszy z aparatem fotograficznym już kilkanaście lat.

 

O tej wystawie Marcin marzył już wiele lat. Chciał pojawić się w BWA aż tak spektakularnie, aby zapełnić obie sale tej świątyni sztuki. Na prezentowanej tam wystawie można obejrzeć sto rysunków obiektów zabytkowych, które artysta miał okazję zobaczyć przez ostatnie lata oraz 30 plakatów związanych z... koronawirusem. Zaś koncertowe zdjęcia artysty można zobaczyć do 21 października oglądać w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskie Natomiast wystawę plakatów i rysunków będzie można oglądać w BWA w Sieradzu do 30 października. Marcin Grabia planuje tzw. kuratorskie oprowadzanie po swojej wystawie. Niebawem zostanie ustalony termin tych spotkań.
Przypomnijmy, że Marcin Grabia jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, dyplom z wyróżnieniem na wydziale grafiki i malarstwa. Zajmuje się grafiką użytkową, reklamową, fotografią, rysunkiem oraz malarstwem. Współpracuje z ogólnopolskimi wydawnictwami, instytucjami kultury i sztuki, a także z wieloma zespołami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej w zakresie fotografii koncertowej, od 14 lat jest fotografem zespołu Kombi. Jego prace były licytowane na aukcjach WOŚP w Naszym Radiu. Wiele z nich było nagradzanych podczas konkursów w kraju i za granicą.

(opr.KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTaki tam zbieg okoliczności...

Policjant zatrzymuje samochód, którym jadą trzy osoby: mąż i jego młoda żona oraz dziadek żony.
- Przepraszam, panie kierowco, poproszę pańskie dane, ponieważ jest pan tysięcznym kierowcą, który właśnie przejechał niedawno oddany do użytku odcinek tej drogi.
Firma budowlana, która drogę wykonała, ufundowała nagrodę pieniężną; tysiąc złotych dla tysięcznego kierowcy!
Zanim kierowca ochłonął, pojawił się reporter radiowy z pytaniem:
- Jeśli można wiedzieć, na co wyda pan te wygrane pieniądze?
Po chwili zastanowienia kierowca odpowiada;
- No cóż, chyba wreszcie zrobię prawo jazdy...
Na to jego żona: - Nie słuchajcie go panowie, on tak zawsze lubi głupio żartować kiedy za dużo wypije!
W tym momencie budzi się dziadek i widząc policjanta zauważa:
- A mówiłem, że skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u