Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Janusz Atłachowicz nowym dyrektorem szpitala w Sieradzu

Janusz Atłachowicz nowym dyrektorem szpitala w Sieradzu

szpitalOd dziś nowym, tymczasowym dyrektorem Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest Janusz Atłachowicz, dotychczasowy dyrektor szpitala w Wieluniu.

 

Jak informuje Radio Łódź Nad Wartą, Janusz Atłachowicz przyznaje, że zmiana miejsca to z jednej strony większy komfort i możliwości.
- Potencjał wielokrotnie większy, ale również materia bardziej skomplikowana. Stan techniczny jest natomiast zdecydowanie lepszy od tego, który miałem w Wieluniu. Jednak nadal zdaję sobie sprawę, że zarządzanie w systemie ochrony zdrowia nigdy nie było łatwym zadaniem. Janusz Atłachowicz kierował dotychczas szpitalami powiatowymi. Kilkanaście lat spędził w Rawiczu w Wielkopolsce, a ostatnie trzy - w Wieluniu. Urząd Marszałkowski wciąż nie ogłosił konkursu na stanowisko dyrektora sieradzkiego szpitala wojewódzkiego.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u