Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Street workout w Parku Broniewskiego w Sieradzu jeszcze w tym roku

Street workout w Parku Broniewskiego w Sieradzu jeszcze w tym roku

Standardkatalogowa_Strona_1Do połowy grudnia w Parku Broniewskiego w Sieradzu powstanie street workout. Przestrzeń treningowa stanie w pobliżu siłowni zewnętrznej i boisk szkolnych. Urządzenia są zaprojektowane i maja być wykonane zgodnie z wymaganiami Polskiej Federacji Parkour i Freerun.

 

Street workout to inaczej zestaw treningowy służący do ćwiczeń z masą własnego ciała. Pozwala na harmonijny rozwój fizyczny w oparciu o trening gimnastyczny. Urządzenia, które staną w Parku Broniewskiego wykonanie będą w zgodzie z aktualnymi normami zapewniającymi bezpieczeństwo korzystania. Posiadają certyfikat Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu, gwarantujący że produkt spełnia wymagania stawiane przez sportowców tego typu obiektom.
Na placu treningowym znajdą się: drążki, drabinki pionowe i poziome, ławki skośne z drabinkami, poręcze, koła gimnastyczne, liny do wspinania. Dodatkowo obok pojawią się ławki i kosze na śmieci, w przyszłym roku także nasadzenia. Całość zajmie ponad 280 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Do realizacji zadania zgłosiły się dwie firmy z Krakowa. Ostatecznie Street Workout w Sieradzu zrealizuje firma Flow Parks.

Magdalena Sosnowska
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyCoś na dobry rok szkolny

--------------------------

Nauczycielka przechadzała się po klasie obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Nauczycielka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała Zosia.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona nauczycielka.
Zosia mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u