Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Remont drogi z Sieradza do Charłupi Małej rozpoczęty

Remont drogi z Sieradza do Charłupi Małej rozpoczęty

remont-drog-znakJak informuje Radio Łódź Nad Wartą, rozpoczął się remont drogi krajowej 83 – ulicy Wojska Polskiego w Sieradzu. Prace obejmują dwukilometrowy odcinek od Charłupi Wielkiej do ronda.

 

Zadanie realizowane jest etapami. Pierwszy potrwa około dwóch miesięcy i dotyczy odcinka od Charłupi Wielkiej do ul. Mickiewicza. Prace obejmujące dwukilometrowy odcinek trasy od Charłupi Wielkiej do ronda przewidują wymianę nawierzchni i naprawę poboczy. Pierwszy potrwa dwa miesiące i obejmie odcinek od Charłupii Wielkiej do ul. Mickiewicza. - Rozpoczniemy od frezowania nawierzchni. Najpierw na jednym, następnie na drugim pasie jezdni. Będze trzeba liczyć się z utrudnieniami - mówi kierownik sieradzkiego oddziału Rejonu Dróg Krajowych, Monika Moczydłowska.
Drugi etap to remont odcinka drogi od Mickiewicza do ronda potrwa do końca listopada. Roboty będę prowadzone tzw. połówkami, czyli na jednej połowie jezdni, podczas gdy ruch w obu kierunkach będzie się odbywał drugą połową jezdni i będzie kierowany przez przeszkolonych pracowników. Po zakończeniu prac danego dnia, do dyspozycji kierowców będzie cała szerokość jezdni.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u