Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nieostrożny motocyklista poniósł śmierć na miejscu

Nieostrożny motocyklista poniósł śmierć na miejscu

policja2Motocyklista jechał tak szybko i tak nieostrożnie, że stracił panowanie nad maszyną i potrącony przez samochód osobowy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj około godziny 16 w Pątnowie, w powiecie wieluńskim, na drodze krajowej nr 49.

 

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący motocyklem Suzuki po wykonanym manewrze wyprzedzania kolumny samochodów, stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się wraz z maszyną. W następstwie tego uderzył swoim ciałem w jadący z przeciwka samochód osobowy marki Mazda. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u