Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Natan Gryga ze zduńskowolskiego „Pięterka” znów na topie

Natan Gryga ze zduńskowolskiego „Pięterka” znów na topie

XxYDo Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli dotarły wyniki z drugiej edycji International Festival Contest „GOLDEN VOICE” z Malty. Brał w nich udział w wersji online podopieczny placówki, 8-letni Natan Gryga. Tym razem uzdolniony wokalista, uczący się śpiewu u Tomasza Marciniaka, zdobył III miejsce. Jego zapał - jak widać po październikowych statystkach - w gromadzeniu nagród nie stygnie.

 

Chłopiec zajął też II miejsce na The International Festival „JUNIOR’s HOPE” za wykonanie piosenki pt. ”Książę Ali” z filmu „Aladyn”. Należy podkreślić, że Natan był najmłodszym wykonawcą w swojej kategorii wiekowej. Pierwsze miejsce zajął z kolei w V Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Piosenka Dla Każdego – Luboń' 2020”. Natan rywalizuje wciąż na kolejnych festiwalach, a my - podobnie jak rodzice ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12275-talent-na-miar-europy?fbclid=IwAR1em4gwuNA3k9XRhf6S6a3PBV58rmTIdnMXFhCS0MFG5P_LftLJsE5qGeI) - i "Pięterko" czekamy na kolejne sukcesy.

S SIMAK

Podobne: https://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12355-sukces-goni-sukces-natan-gryga-znow-z-nagrod

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u