Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W gminie Zduńska Wola oddano dwie drogi po remoncie

W gminie Zduńska Wola oddano dwie drogi po remoncie

DSC_0456Zakończono prace związane z przebudową drogi gminnej w miejscowościach Ochraniew i Wymysłów na odcinku blisko 300 metrów. W ramach inwestycji wykonano jezdnię o szerokości 5,3 metra. Wykonane zostało pobocze o szerokości 0,75 metra oraz chodnik o szerokości 1,65 metra z kostki betonowej. Wyremontowano istniejące zjazdy do posesji.

 

Zmodernizowana droga zdecydowanie poprawi dojazd do posesji oraz lokalnych przedsiębiorców. Roboty wykonane zostały przez Firmę Usługowo – Handlową MARTOM Mariusz Rubajczyk ze Zduńskiej Woli. Wartość robót to ponad 450 tys. złotych. Zakończyły się też prace związane z przebudową drogi gminnej w miejscowościach Izabelów Mały – Czechy. Przebudowa drogi została wykonana na długości ponad 500 metrów. W ramach prac wykonano jezdnię o szerokości 3,5 metra z mijanką o szerokości 5 metrów, obustronne pobocza z kruszywa stabilizowanego mechanicznie o szerokości 0,75 metra. Wartość robót wyniosła blisko 200 tys. złotych. Na realizację inwestycji gmina otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w wysokości 58. 980 złotych w ramach modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Roboty wykonane zostały przez firmę „DROMAK” Sp. z o.o. z Poręb.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u