Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarła Renata Kosmęda, właścicielka wieluńskiej firmy COSMA

Zmarła Renata Kosmęda, właścicielka wieluńskiej firmy COSMA

zniczPani Renata była od lat jedną z najważniejszych postaci wieluńskiego biznesu, branży odzieżowej. Przypomnijmy: w 2016 roku na Targach Mody w Poznaniu właścicielka firmy Cosma odebrała prestiżową nagrodę “Złotą Pętelkę”, która uznawana jest za najważniejsze wyróżnienie dla osób mających istotny wkład w rozwój polskiej mody.

 

Jak podaje Radio Ziemi Wieluńskiej, na MTP w Poznaniu wielunianka pokazała wtedy zaprojektowaną przez siebie kolekcję wygodnych ubiorów dla mężczyzn, szytych i dzianych z przędz i tkanin z dodatkiem lnu. To nowość na polskim rynku. To tylko jedno z wielu prestiżowych nagród dla wieluńskiej Cosmy, która na wieluńskim rynku działa prawie 30 lat.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u