Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nagrody dla wokalistów z "Pięterka" płyną szerokim strumieniem

Nagrody dla wokalistów z "Pięterka" płyną szerokim strumieniem

norbertkoswikNa zakończonym właśnie XIII Otwartym Festiwalu Wokalnym „Mikrofon dla każdego 2020”, odbywającym się cyklicznie w Łęczycy, a tym roku, ze względu na epidemię przeprowadzonego online znów mocny akcent zduńskowolski. Tym cenniejszy, że w tym roku rywalizacja miała wymiar ogólnopolski. Z tą większą przyjemnością informujemy, że wokalista z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli, Norbert Kuświk w kategorii 16 i więcej lat zdobył II miejsce. Serdeczne gratulacje. Brawo Norbert !

 

Ale to nie wszystkie dobre wiadomości dla podopiecznych tej zduńskowolskiej placówki. W sobotę 14 listopada odbył się koncert online finalistów XII Wojewódzkiego Festiwalu Muzycznego Dzieci i Młodzieży „Pięciolinia marzeń” w Łodzi. Brali w nim udział także uczniowie Tomasza Marciniaka i zdobyli : I miejsce – Natalka Kwiatkowska, II miejsca – Martynka Kubiak, Lena Wasilewska i Zuzanna Stefaniak, III miejsca – Natan Gryga i Alicja Tasarz, wyróżnienia otrzymali Aleksandra Ignaczak i Norbert Kuświk. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
"Na Pięterku" w tych ciężkich dla kultury czasach dziękuje serdecznie rodzicom za ogromny wkład pracy w nagrania i doping młodych wokalistów oraz promowanie sukcesów swych pociech na portalach społecznościowych, bo mając znajomych z innych części kraju,w ten sposób promują działalność "Pięterka", Zduńską Wolę i powiat zduńskowolski. Nieskromnie dodamy, że nasz portal także przyczynia się do tej promocji od wielu lat.

KaMi S

lenawasilewska

natangryuga

nataliakwiatkowska

zuzannastefaniak

olaignaczak

martynakubiak

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u