Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nerwowi panowie z narkotykami

Nerwowi panowie z narkotykami

264-122806Policjanci z Komisariatu Policji w Białej zatrzymali 39-latka z powiatu olkuskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

11 listopada około godziny 19.30 patrolując wieś Łyskornia policjanci zwrócili uwagę na samochód marki Volkswagen, którego kierowca przyspieszył na widok patrolu i gwałtownie skręcił w rejon boiska. Dlatego funkcjonariusze postanowili zatrzymać auto do kontroli.
W samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci nabrali podejrzeń, że mogą posiadać substancje zabronione. W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli fifkę, w której znajdował się biały proszek. Przy 39-latku policjanci znaleźli pięć dilerek z zawartością białego proszku. Badanie potwierdziło, że są to substancje zabronione. Jak się okazało w trakcie legitymowania, kierujący pojazdem 24 – letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego nie posiadał prawa jazdy. 39-latek usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, który zagrożony jest karą do trzech lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie kierujący 24 – latek został ukarany mandatem karnym. Za prowadzenie pojazdu bez uprawnień grozi grzywna w wysokości 500 złotych.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u