Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejne sukcesy wokalistów z „Pięterka”

Kolejne sukcesy wokalistów z „Pięterka”

pietdietDo kilkunastu już listopadowych nagród młodych wokalistów z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli doszły kolejne. Właśnie ogłoszono wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa Polsce”, zorganizowanego w systemie online w Krakowie.

 

W festiwalu wzięło udział pięciuset wykonawców z całej Polski. Z ogromną satysfakcją informujemy, że zduńskowolanie zajęli w tej rywalizacji czołowe lokaty. W kategorii wiekowej 6-8 lat - soliści wokaliści - I miejsce zajęła Natalia Kwiatkowska, a III miejsce zajął Natan Gryga. W kategorii 13-18 lat wyróżnienie otrzymał duet wokalno-instrumentalny Oliwia Filipczak i akompaniator Hubert Skrobiranda. Tenże duet otrzymał również prestiżową nagrodę publiczności. Dziękujemy wykonawcom oraz ich rodzicom za wspaniałe nagrania. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

KaMi S

piet

piertko

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u