Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kibole zniszczyli wiaty przystankowe w gminie Buczek

Kibole zniszczyli wiaty przystankowe w gminie Buczek

wiataPodobnie jak miesiąc temu na terenie gminy Łask wandale-pseudokibice jednej z drużyn łódzkiego klubu zniszczyli zakupionych niedawno wiat przystankowych. Tym razem w gminie Buczek. Zniszczeniu uległy szyby wiat przystankowych, a szacunkowy koszt zniszczeń to blisko 20 tysięcy złotych.

 

Pseudokibice, a mówiąc wprost kibole dewastują również w całym regionie łaskim i nie tylko, budynki użyteczności publicznej, ogrodzenia posesji i inne obiekty malując na nich symbole klubowe.
- Prosimy wszystkich mieszkańców, którzy zauważyli wandali o zgłoszenie tego faktu na policję lub do Urzędu Gminy Buczek. Uszkodzone mienie to dobro nas wszystkich, nie dopuśćmy do jego niszczenia i wydawania pieniędzy z naszych podatków na jego naprawę. Dewastacja mienia publicznego nie przysparza popularności temu klubowi sportowemu, a wręcz przeciwnie, działa negatywnie na jego wizerunek. Wspólnie z innymi samorządami podejmiemy działania zmierzające do wyeliminowania tego typu zdarzeń - apeluje wójt gminy Bronisław Węglewski.

KaMi S

fot: buczek.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u