Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kibole zniszczyli wiaty przystankowe w gminie Buczek

Kibole zniszczyli wiaty przystankowe w gminie Buczek

wiataPodobnie jak miesiąc temu na terenie gminy Łask wandale-pseudokibice jednej z drużyn łódzkiego klubu zniszczyli zakupionych niedawno wiat przystankowych. Tym razem w gminie Buczek. Zniszczeniu uległy szyby wiat przystankowych, a szacunkowy koszt zniszczeń to blisko 20 tysięcy złotych.

 

Pseudokibice, a mówiąc wprost kibole dewastują również w całym regionie łaskim i nie tylko, budynki użyteczności publicznej, ogrodzenia posesji i inne obiekty malując na nich symbole klubowe.
- Prosimy wszystkich mieszkańców, którzy zauważyli wandali o zgłoszenie tego faktu na policję lub do Urzędu Gminy Buczek. Uszkodzone mienie to dobro nas wszystkich, nie dopuśćmy do jego niszczenia i wydawania pieniędzy z naszych podatków na jego naprawę. Dewastacja mienia publicznego nie przysparza popularności temu klubowi sportowemu, a wręcz przeciwnie, działa negatywnie na jego wizerunek. Wspólnie z innymi samorządami podejmiemy działania zmierzające do wyeliminowania tego typu zdarzeń - apeluje wójt gminy Bronisław Węglewski.

KaMi S

fot: buczek.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u