Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragiczny wypadek w Rudzie pod Wieluniem. Zginął 69-letni mężczyzna!

Tragiczny wypadek w Rudzie pod Wieluniem. Zginął 69-letni mężczyzna!

264-123013Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w podwieluńskiej Rudzie. Zginał 69-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

 

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 5.20 w Rudzie na ul. Rudzkiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem Nissan Micra 69- latek na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z jezdni na prawą stronę po czym uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. W wyniku uderzenia auto przemieściło się ponownie na jezdnię gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającym Fordem Focusem, którym kierował 44- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Na skutek poniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji kierowca Nissana poniósł śmierć.

KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u