Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł Edward Szydzisz, były wiceprezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zmarł Edward Szydzisz, były wiceprezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

szydziszW wieku 68 lat zmarł w minioną środę Edward Szydzisz, były wiceprezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, wieloletni działacz Związku Socjalistycznego Młodzieży Polskiej, spółdzielczości mieszkaniowej i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 

Edward Szydzisz był m.in. przewodniczącym Zarządu Miejskiego ZSMP w Sieradzu i prezesem Zarządu Powiatowego TPD w Sieradzu. Od 1991 r. był członkiem Rady Nadzorczej SSM, zaś w latach 1999 do 2009 jej przewodniczącym. W lipcu 2009 roku został członkiem Zarządu Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej i jej wiceprezesem. Funkcje tę pełnił do listopada 2017 roku. Był również członkiem Rady Nadzorczej Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej w Warszawie oraz Rady Nadzorczej ogólnokrajowej organizacji Unii Spółdzielców. Za działalność społeczną i kulturalną w 2019 r. władze Sieradza wyróżniły Edwarda Szydzisza tytułem Wolontariusza Roku. Pogrzeb Edwarda Szydzisza pożegnamy we wtorek 24 listopada. Msza żałobna rozpocznie się o godz. 10 w koście pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu.

(opr. lek.)

fot: arch. SSM Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u