Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł Edward Szydzisz, były wiceprezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zmarł Edward Szydzisz, były wiceprezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

szydziszW wieku 68 lat zmarł w minioną środę Edward Szydzisz, były wiceprezes Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, wieloletni działacz Związku Socjalistycznego Młodzieży Polskiej, spółdzielczości mieszkaniowej i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 

Edward Szydzisz był m.in. przewodniczącym Zarządu Miejskiego ZSMP w Sieradzu i prezesem Zarządu Powiatowego TPD w Sieradzu. Od 1991 r. był członkiem Rady Nadzorczej SSM, zaś w latach 1999 do 2009 jej przewodniczącym. W lipcu 2009 roku został członkiem Zarządu Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej i jej wiceprezesem. Funkcje tę pełnił do listopada 2017 roku. Był również członkiem Rady Nadzorczej Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej w Warszawie oraz Rady Nadzorczej ogólnokrajowej organizacji Unii Spółdzielców. Za działalność społeczną i kulturalną w 2019 r. władze Sieradza wyróżniły Edwarda Szydzisza tytułem Wolontariusza Roku. Pogrzeb Edwarda Szydzisza pożegnamy we wtorek 24 listopada. Msza żałobna rozpocznie się o godz. 10 w koście pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu.

(opr. lek.)

fot: arch. SSM Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u