Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jan Pietrzak i "Sieradzkie ścieżki Maestro Antoine'a''

Jan Pietrzak i "Sieradzkie ścieżki Maestro Antoine'a''

WystawCierplikowskiJan Pietrzak, historyk, a zarazem największy sieradzki znawca życia i kariery Antoniego Cierplikowskiego, światowej sławy fryzjera i stylisty, najsłynniejszego sieradzanina, zaprasza na kolejną wystawę poświęconą słynnemu Antoine.

 

Tym razem do Spółdzielczego Domu Kultury Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, gdzie wystawę zatytułowaną ,,Sieradzkie ścieżki Maestro Antoine'a'' można oglądać w sali lustrzanej tej placówki. Na ekspozycję składają się fotografie z życia Antoin'e, wycinki prasowe o jego sukcesach na całym świecie oraz dyplomy i plakaty z konkursów fryzjerskich imienia wielkiego artysty. Wystawa będzie czynna do 29 grudnia. Można ją oglądać indywidualnie lub maksymalnie w cztery osoby, z zachowaniem aktualnym wymogów sanitarnych.

(kjb)

P1220053

P1220047

P1220051

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u