Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Plantacja marihuany w Zapolicach

Plantacja marihuany w Zapolicach

269-123817Zduńskowolscy kryminalni zlikwidowali plantację marihuany znajdującą się na terenie gminy Zapolice. Zabezpieczyli dwadzieścia jeden krzaków konopi indyjskich oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymany 52-latek usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

 

7 grudnia policjanci po raz kolejny uderzyli w narkotykowy biznes. Stróże prawa wpadli na trop plantacji zlokalizowanej na terenie gminy Zapolice. W domowym zaciszu 52-letni mężczyzna zorganizował plantację w specjalnym namiocie i wyposażył ją w specjalistyczny sprzęt. Policjanci zabezpieczyli łącznie 21 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu oraz sprzęt służący do ich uprawy. Były to między innymi lampy, wentylatory, filtry oraz specjalistyczne nawozy do roślin tropikalnych.
Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych kryminalni znaleźli ponad 300 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Alkohol znajdował się w plastikowych butelkach popakowanych w kartony.
52-letni mieszkaniec gminy Zapolice wchodził już wcześniej w konflikt z prawem. Został zatrzymany i odpowie za uprawę marihuany oraz posiadanie alkoholu bez polskich znaków akcyzy, za co grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Tekst i foto: KPP w Zduńskiej Woli

269-123816

269-123822

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u