Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Okazja uczyniła złodziejkę, która ukradła, wpadła odpowie przed sądem

Okazja uczyniła złodziejkę, która ukradła, wpadła odpowie przed sądem

policja233 – letnia mieszkanka powiatu kutnowskiego, która ukradła kilka tysięcy złotych z torebki pozostawionej w toalecie jednej z galerii handlowych w Sieradzu, została zatrzymana przez policjantów. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionej gotówki. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

„Okazja czyni złodzieja” – te słowa są adekwatne do zachowania kobiety, która w jednej z galerii handlowych w Sieradzu, weszła do toalety. W jednym z pomieszczeń zobaczyła damską torebkę. Wykorzystując chwilową nieobecność właścicielki, szybko przeszukała jej zawartość. W portfelu była spora suma gotówki w polskiej i obcej walucie. Korzystając z przysłowiowej „okazji” ukradła pieniądze. O zdarzeniu poinformowała męża, który czekał na nią na terenie sklepu. Za kilka dni mężczyzna wymienił obcą walutę w kantorze na terenie Kutna i wpłacił pieniądze na konto.
Kiedy właścicielka torebki zorientowała się, że została okradziona, zawiadomiła policję. Nad sprawą pracowali funkcjonariusze z wydziału kryminalnego sieradzkiej komendy. Na podstawie zgromadzonych materiałów wytypowali 33 – letnią mieszkankę powiatu kutnowskiego, która mogła mieć związek z tym przestępstwem. Przypuszczenia policjantów okazały się trafne. 11 stycznia funkcjonariusze zastali ją w miejscu zamieszkania. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, a w czasie przesłuchania przyznała się do zarzucanego czynu. Jak twierdziła, żałuje swojego zachowania i zobowiązała się do zwrotu skradzionej kwoty. Policjanci odzyskali część skradzionej gotówki.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u