Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie dość, że pijany, to jeszcze bez uprawnień. Ale jechał...

Nie dość, że pijany, to jeszcze bez uprawnień. Ale jechał...

policja2Na szczęście daleko nie zajechał. Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy VW Ggolfa. Mężczyzna jechał przez Stary Gostków w gminie Wartkowice, gdy funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. W trakcie interwencji okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. O losie nietrzeźwego kierującego zadecyduje sąd.

 

15 stycznia tuż po północy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Uniejowie zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki VW Golf. Podczas legitymowania wyczuli od mężczyzny znajomą woń alkoholu. Natychmiast sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Kiedy policjanci sprawdzili dane kierowcy w policyjnych systemach okazało się, że 20-latek... nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Kierowca odpowie również za kierowanie samochodem bez uprawnień.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u