Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kradł kamery monitoringu

Kradł kamery monitoringu

264-124914Wieluńscy policjanci ustalili i zatrzymali 19- latka podejrzanego o kradzież dwóch kamer monitoringu, zamieszczonych w budynku, gdzie usytuowane są kwatery pracownicze na terenie Wielunia. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

13 stycznia po godzinie 19 policjanci zostali poinformowani, że w jednym z budynków gdzie mieszczą się kwatery pracownicze na terenie Wielunia nieznany sprawca ukradł dwie kamery monitoringu. Urządzenia zamontowane były na korytarzu. Właściciel oszacował straty na 800 złotych. Dzięki analizie zebranych dowodów już następnego dnia policjanci ustalili i zatrzymali odpowiedzialnego za to przestępstwo. Okazał się nim być 19- latek, który zamieszkiwał w jednym z lokali tego budynku. Funkcjonariusze odzyskali skradzione kamery.

(opr. KJB)

Foto: KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u