Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nagrody dla budujących pozytywny wizerunek Sieradza

Nagrody dla budujących pozytywny wizerunek Sieradza

galerie_d22deb7bd9f0f8e5314c44d9065c60f0_galerieTym razem Gali w Teatrze Miejskim w Sieradzu nie było. Pandemia, więc w trakcie kameralnego spotkania w Urzędzie Miasta wręczono doroczne nagrody dla osób i instytucji, które budują pozytywny wizerunek miasta. Statuetki przyznano w trzech kategoriach: osobowość roku, inwestor-mecenas oraz w kategorii ,,Sieradz lubię”.

Kiedyś sportowiec, trener i nauczyciel wychowania fizycznego, a dziś propagator i historyk sieradzkiego sportu - Władysław Sieczkowski został "Osobowością roku". W kategorii inwestor-mecenas nagrodę otrzymała znana nie tylko w całej Europie firma Cornette, produkująca męską i damską bieliznę. Zaś artysta malarz Cezary Zbrojewski zdobył statuetkę w kategorii „Sieradz lubię”.
Do nagród Prezydenta Miasta zgłoszono w tym roku osiem nominacji, a dokonały tego osoby, które uhonorowane zostały nagrodą w poprzednim roku. Laureatów wyłoniła zaś Kapituła Konkursowa, w której zasiadają wszyscy laureaci poprzednich edycji.
- Nie możemy spotkać się w Teatrze Miejskim, ale w symboliczny sposób chcieliśmy podtrzymać tradycję. Mam nadzieję, że w niedługim czasie wrócimy do normalności i już oficjalnie spotkać się w dużo większym gronie - mówił podczas tej skromnej uroczystości Paweł Osiewała, prezydent Sieradza.

(opr KJB)

Foto: UM w Sieradzu

galerie_dcb1f908dd14e8fd8afcbd5d88a86f63_galerie

galerie_ab01c4f68e3b2bbcd1bb1df02246f655_galerie

galerie_b48db1fa7f421fc7b4b092237c1463c2_galerie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u