Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Miał trzy promile i wsiadł za kierownicę po wyjściu z nocnego sklepu

Miał trzy promile i wsiadł za kierownicę po wyjściu z nocnego sklepu

policja2Głupoty nie można nazwać kuszeniem losu. 35-letni obywatel Ukrainy wsiadł za kierownicę samochodu marki Audi pod sklepem nocnym w Działoszynie, mając trzy promile alkoholu w organizmie. Uwagę przechodniów zwrócił chwiejny krok mężczyzny po wyjściu ze sklepu. Jednym ze świadków był policjant bełchatowskiej drogówki, który natychmiast zabrał mężczyźnie kluczyki, a tym samym uniemożliwił mu dalszą jazdę.

 

Zdarzyło się to 15 stycznia około godziny 23.45; pajęczańska policja otrzymała zgłoszenie o obywatelskim ujęciu mężczyzny, który jest prawdopodobnie nietrzeźwy. Jak ustalili chwilę później policjanci, 35-letni Ukrainiec wyszedł ze sklepu nocnego, wsiadł do zaparkowanego Audi, odpalił silnik i wycofał auto na jedną z ulic. Uwagę świadków od razu zwróciło dziwnie zachowanie mężczyzny, a zwłaszcza to, że się zataczał. Ukrainiec miał zarazem i pecha, i szczęście; jednym z obserwatorów zdarzenia był funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego w Bełchatowie, który widząc to natychmiast podbiegł do auta, zabrał kluczyki kierującemu i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Powiadomił też oficera dyżurnego pajęczańskiej komendy.
Badanie wykazało, że 35-latek miał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty w sprawie. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz konsekwencje finansowe.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u