Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zawiedziony kochanek z nożami i wiatrówką

Zawiedziony kochanek z nożami i wiatrówką

259-125374Sieradzcy policjanci po pościgu zatrzymali 30-letniego mieszkańca Sieradza, który dobijał się do drzwi byłej partnerki. Prawdopodobnie szybkie działanie mundurowych zapobiegło tragedii, bowiem przy mężczyźnie policjanci znaleźli dwa noże kuchenne oraz wiatrówkę. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Rano 25 stycznia do dyżurnego sieradzkiej zadzwoniła mieszkanka Sieradza, która zgłosiła, że do drzwi jej mieszkania dobija się jej były partner. Kobieta twierdziła, że przyjechał samochodem Opel Astra, który zaparkował pod blokiem. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, niedaleko bloku na ul. Wojska Polskiego zauważyli wskazany przez kobietę samochód. Na widok policjantów kierowca Opla zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg dając mu sygnały do zatrzymania. Mężczyzna nie reagował i uciekał przed radiowozem ulicami Wojska Polskiego, Zakładników, POW, a następnie obwodnicą Sieradza. Na rondzie w okolicach miejscowości Jeziory wjechał na drogę ekspresową S-8. Kierowca Opla wielokrotnie łamał przepisy, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Uciekając uderzył również w bariery ochronne na trasie szybkiego ruchu. Po kilkunastu minutach pościgu policjanci zajechali mu drogę, udaremniając dalszą ucieczkę.
Mężczyzna zabarykadował się w samochodzie. Mimo wielokrotnych wezwań do opuszczenia auta, nie reagował. Policjanci zmuszeni byli wybić szybę, aby wyprowadzić go z samochodu. W czasie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa noże kuchenne, które schował pod odzieżą. Ponadto w samochodzie zabezpieczyli również wiatrówkę.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Okazał się nim 30–letni mieszkaniec Sieradza. Badanie alkomatem wykazało, że był on trzeźwy. Zabezpieczono również od zatrzymanego krew do badań. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. 30–latek został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszy on zarzut popełnienia przestępstwa przeciwko rodzinie, życiu i zdrowiu. Odpowie również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.
Zatrzymany 30 - latek wcześniej był notowany przez policję. Sprawa jest rozwojowa i nie wykluczone, że w wyniku dalszych czynności mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty.

(opr. KLB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u