Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W dziupli pasera było co nieco

W dziupli pasera było co nieco

250-126433W jednej z firm mieszczącej się na terenie Gminy Działoszyn policjanci namierzyli elementy pochodzące z kradzionych aut. Właściciel warsztatu - dziupli został zatrzymany, a zabezpieczone samochody trafiły na policyjny parking.

 

16 lutego 2021 w jednej z miejscowości w gminie Działoszyn kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, namierzyli firmę zajmującą się handlem pojazdami oraz częściami. Okazało się, że na jej terenie znajdowały się kradzione części oraz samochody posiadające ingerencje w pola numerowe.
W związku z tym zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Działoszyn. Usłyszał on już zarzut paserstwa, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat. Zabezpieczone pojazdy trafiły na policyjny parking. Wobec podejrzanego został zastosowany dozór policyjny. Pajęczańscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u