Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijany Ukrainiec wjechał w ogrodzenie posesji w Mieleszynie pod Bolesławcem

Pijany Ukrainiec wjechał w ogrodzenie posesji w Mieleszynie pod Bolesławcem

265-126555Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej do której doszło w sobotnią noc w Mieleszynie, w powiecie wieruszowskim. Sprawcą tego zdarzenia okazał się nietrzeźwy kierujący.

 

Do tej groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło 20 lutego po godzinie 23, na drodze powiatowej w Mieleszynie, w gminie Bolesławiec. Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem Renault Kangoo, 24 – letni obywatel Ukrainy, nie zachował należytych środków ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie okazało się, że był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.
24 – latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Przypominamy, że za takie przestępstwo, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i wysoka grzywna. Dodatkowo amator jazdy na „podwójnym gazie”, odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W wyniku tego zdarzenia, znacznie uszkodzony został pojazd uczestniczący w tej kolizji oraz ogrodzenie przydrożnej posesji. Policjanci apelują o nie kierowanie pojazdami pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków, oraz o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Pamiętajmy, że prędkość dozwolona na danym odcinku drogi, nie zawsze jest prędkością bezpieczną.

Asp. sztab. Damian Pawlak
Rzecznik Prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u