Strona główna Artykuły Aktualności Po medalu Agnieszki Bednarek czwarte miejsce męskiej sztafety LKS MOSiR Sieradz

Po medalu Agnieszki Bednarek czwarte miejsce męskiej sztafety LKS MOSiR Sieradz

4miejsceKolejny sukces sieradzkich lekkoatletów na mistrzostwach Polski w Toruniu. Po srebrnym medalu płotkarki Agnieszki Bednarek z AZS Łódź, niespodziewanie czwarte miejsce zdobyła sztafeta LKS MOSiR.

Zawodnicy LKS MOSiR Sieradz w sztafecie 4 x 200 m podczas rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski w LA pobiegli wręcz rewelacyjnie. Sprinterzy MOSiR biegli w składzie: Jarosław Gołąb, Szymon Grzegorzewski, Patryk Pawłowski, Jakub Pędziwiatr. Wśród dziewięciu innych zespołów zdobyli czwarte miejsce z czasem 1:30:79. Rezerwowym zawodnikiem był Dawid Krupiński. Jak czytamy na FB: ..MOSiR Sieradz GRATULUJE zawodnikom i trenerom i życzy kolejnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej! Agnieszka Bednarek (AZS Łódź) potwierdziła swoją klasę. Była zawodniczka Żeromskiego Sieradz zdobyła w Toruniu srebrny medal halowych mistrzostw Polski. To jej dziewiąte podium mistrzostw kraju w karierze