Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po medalu Agnieszki Bednarek czwarte miejsce męskiej sztafety LKS MOSiR Sieradz

Po medalu Agnieszki Bednarek czwarte miejsce męskiej sztafety LKS MOSiR Sieradz

4miejsceKolejny sukces sieradzkich lekkoatletów na mistrzostwach Polski w Toruniu. Po srebrnym medalu płotkarki Agnieszki Bednarek z AZS Łódź, niespodziewanie czwarte miejsce zdobyła sztafeta LKS MOSiR.

 

Zawodnicy LKS MOSiR Sieradz w sztafecie 4 x 200 m podczas rozgrywanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski w LA pobiegli wręcz rewelacyjnie. Sprinterzy MOSiR biegli w składzie: Jarosław Gołąb, Szymon Grzegorzewski, Patryk Pawłowski, Jakub Pędziwiatr. Wśród dziewięciu innych zespołów zdobyli czwarte miejsce z czasem 1:30:79. Rezerwowym zawodnikiem był Dawid Krupiński. Jak czytamy na FB: ..MOSiR Sieradz GRATULUJE zawodnikom i trenerom i życzy kolejnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej! Agnieszka Bednarek (AZS Łódź) potwierdziła swoją klasę. Była zawodniczka Żeromskiego Sieradz zdobyła w Toruniu srebrny medal halowych mistrzostw Polski. To jej dziewiąte podium mistrzostw kraju w karierze

(opr. KJB)

fot: LA LKS MOSiR Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u