Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Na podwójnym gazie i bez prawa jazdy

Na podwójnym gazie i bez prawa jazdy

policja2Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 28-latka, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. To nie wszystkie przestępstwa delikwenta. Mężczyzna miał nie tylko ponad promil alkoholu w organizmie, ponadto posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. I jeździł...

 

21 lutego około godziny 11.30 w Pstrokoniach policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód, którego kierujący przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem potwierdziło, że mieszkaniec gminy Sieradz jest nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że posiada również czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za nie stosowanie się do sądowego zakazu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u