Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Cichy narkobiznes prosperował do czasu...

Cichy narkobiznes prosperował do czasu...

250-126855Maryha rosła sobie i rosła w jednej z wiosek w gminie Kiełczygłów. Aż do czasu kiedy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zainteresowali się tym biznesem i to tak poważnie, że zatrzymali 32- latka, podejrzewanego o uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania znaleźli i zabezpieczyli ponad 3,5 kilograma marihuany i 41 krzaków tej odurzającej rośliny.

 

23 lutego pajęczańscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi na jednej z posesji w gminie Kiełczygłów, w budynku gospodarczym ujawnili 41 krzaków konopi indyjskich innych niż włókniste oraz ponad 3.5 kilograma marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to prawie 140 000 zł. Do sprawy został zatrzymany będący na miejscu 32-letni mieszkaniec gminy Kiełczygłów. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za tego typu przestępstwo zatrzymanemu może grozić nawet 8 lat więzienia.

(opr.KJB)

Foto: KPP w Pajęcznie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u