Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Alpaki covidowi się nie dają

Alpaki covidowi się nie dają

alpakiuniejowWiele wskazuje, że jeszcze w tym roku, mimo pandemii gmina Uniejów wzbogaci się o kolejne gospodarstwo agroturystyczne. Tym razem z alpakami. W ofercie będą zajęcia terapeutyczne, edukacyjne, ale też rekreacja. Ot choćby taka, podczas której będzie można zabrać alpakę na spacer. Oczywiście, wszystko w obowiązującym reżimie sanitarnym. Dezynfekcja, maseczki, dystans...

 

Alpaki są trochę podobne do owiec, choć pochodzą z rodziny wielbłądowatych. Ich wełna jest najdroższa na świecie, a do tego są łagodne i używane w zooterapii. Te coraz bardziej popularne w Polsce zwierzęta z dużym prawdopodobieństwem już wkrótce zawitają do Spycimierza. Gospodarstwo Alpaki Cudaki znajduje się obecnie w Siedlątkowie, ale właściciele poszukują nowej lokalizacji dla swojej działalności. Z pomocą przyszedł burmistrz Uniejowa Józef Kaczmarek, który podkreśla, jak duże wrażenie wywarła na nim pracowitość i pasja państwa Pietrasiaków, którą od kilku lat realizują w wielką determinacją.
Więcej o tym pomyśle na --> https://uniejow.pl/aktualnosci/alpaki-cudaki-i-inne-zwierzaki.html

Opr. Kami S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u