Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Chłopięce głosy ze zduńskowolskiego "Na Pięterku" docenione /FOTO/

Chłopięce głosy ze zduńskowolskiego "Na Pięterku" docenione /FOTO/

KUSWIKWokaliści z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli, Natan Gryga i Norbert Kuświk brali udział w VII International Vocal and Choral On-Line Competition and Festival „VICTORIA” w Kijowie, na Ukrainie. W kategorii muzycznej Pop Vocal oraz w swoich kategoriach wiekowych Natan Gryga zdobył II miejsce, a jego starszy kolega 17-letni Norbert Kuświk zajął III miejsce.

 

9-letni Natan uczestniczył również udział w XVI Międzynarodowym Konkursie Internetowym „DIGI – TALENTY ZIMA 2021” w Polanicy Zdroju, zorganizowanym przez Fundację „Inicjatywa” w Świdnicy. I tam zajął I miejsce. Serdeczne gratulacje składamy obu podopiecznym Tomasza Marciniaka.

KaMi S

TALENTY1

NATAN

TALENTY2

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u