Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Picer z pizzerii okradł pracodawcę

Picer z pizzerii okradł pracodawcę

POLICJA1Skrajnym brakiem lojalności wobec szefa wykazał się 31-letni kierowca jednej z sieradzkich pizzerii. Jak? Włamał się na jej zaplecze i ukradł z kasetki kilkaset złotych. Nieuczciwemu pracownikowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

13 marca sieradzka policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu do jednej z pizzerii. Sprawca wyłamał zamek w drzwiach od zaplecza i ukradł przechowywaną w kasetce gotówkę. Z ustaleń policjantów pracujących nad sprawą wynikało, że włamania mógł dokonać jeden z pracowników. Podejrzewany mężczyzna już od kilku dni nie kontaktował się z pracodawcą. Funkcjonariusze sprawdzili wskazany adres, jednak od dłuższego czasu tam nie zamieszkiwał. W wyniku dalszych czynności policjanci ustalili miejsce jego pobytu. Zastali go w wynajmowanym mieszkaniu na terenie gminy Warta.
Był to 31 – letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. W rozmowie z policjantami przyznał się do włamania. Został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut włamania. Wyjaśnił, że chciał wyładować swą złość z powodu utraty pracy. Kilkaset złotych, które ukradł z kasetki, przeznaczył na drobne zakupy. Mężczyzna był już notowany przez policję.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u