Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Aż trudno uwierzyć: miała ponad trzy promile i prowadziła samochód

Aż trudno uwierzyć: miała ponad trzy promile i prowadziła samochód

ALKOMATPolicjanci z poddębickiej drogówki wyeliminowali z ruchu pijaną kierującą. Amatorka jazdy na "podwójnym gazie" miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz 41-latce grozi do 2 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy.

 

23 marca funkcjonariusze z KPP w Poddębicach zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel Calibra. Podczas legitymowania policjanci wyczuli od kierującej woń alkoholu. Mundurowi sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie! Po sprawdzeniu Opla w policyjnych bazach danych okazało się, że nie posiada aktualnej polisy OC i badań technicznych. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu oraz sporządzili wniosek do Funduszu Gwarancyjnego za brak aktualnej polisy OC. Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

KPP w Poddębicach

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u