Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Specjalista od wykwintnych trunków

Specjalista od wykwintnych trunków

264-128488Wieluńscy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego podejrzanego o kradzieże w jednym z dyskontów. W czasie tylko dwóch dni łupem złodzieja padło sześć butelek drogiego alkoholu o wartości ponad 590 złotych. Ustalono też, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwo. Dlatego usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

6 kwietnia policjanci zostali poinformowani o kradzieży w jednym z wieluńskich dyskontów. Jak ustalili, do kradzieży doszło dwukrotnie; 9 i 10 marca. Wtedy to nieznany sprawca zabrał łącznie sześć butelek z drogim alkoholem, a następnie opuścił sklep nie płacąc za towar. Straty oszacowano na kwotę ponad 590 złotych. Wieluńscy kryminalni ustalili, że momenty kradzieży został nagrane przez sklepowy monitoring. Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego, po przejrzeniu zapisu z kamer monitoringu, bez problemu rozpoznali dobrze znanego im 41- letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego. Funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu mężczyzny. Następnego dnia 41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kradzieży. Ustalili też, że mężczyzna popełnił te czyny w warunkach recydywy, gdyż był już wcześniej karany za podobne przestępstwo.

Tekst i foto: KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u