Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wandal i przestępca ,,zabawiał się'' na placu zabaw

Wandal i przestępca ,,zabawiał się'' na placu zabaw

264-128496Policjanci z KPP w Wieluniu bardzo szybko zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który częściowo zdewastował plac zabaw w Załęczu Małym. Wartość strat oszacowano na 1400 złotych.

 

7 kwietnia wieluńscy kryminalni uzyskali informacje o uszkodzeniu mienia na placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Załęczu Małym. Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej. Wówczas to nieznany sprawca połamał płotek od altany, rosnące na placu zabaw drzewo oraz uszkodził drewnianą donicę. Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali wandala. Okazało się, że za zniszczenia odpowiedzialny jest 18-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Młodzieniec spędził noc w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Foto: KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u