Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ostatki, czyli ,,śledzik'' w CENTRALI, a potem Walentynki!

Ostatki, czyli ,,śledzik'' w CENTRALI, a potem Walentynki!

centralaWe wtorek 12 bm. ostatki czyli "śledzik"! - Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na rybkę, a że rybki lubią pływać, tego dnia znajdą się też trunki w nowych, nizszych cenach - mówi Katarzyna Rojek, szefowa Klubu Muzycznego CENTRALA w Zduńskiej Woli. I dodaje, że... - Dla umilenia czasu pooglądamy dobre koncerty na dużym ekranie.

W czwartek zapraszamy na Walentynki - będzie miło, wesoło i słodko, lecz bez plastykowych serduszek i tym podobnego kiczu. Nie zabraknie - sympatycznej atmosfery, dobrej muzyki, słodkich ciast i szalonych dziewczyn ;-) Zabraknie - plastykowych dekoracji.
Zaś w piątek CENTRALA proponuje koncert zespołu L.I.A.R grającego własny autorski materiał z gatunku Progressive. Wstęp wolny! Uwaga, na FanPage'u można posłuchać ich kilku utworów http://www.facebook.com/liarofficial?ref=ts&fref=ts
Natomiast w sobotę ,,centralowiczów'' czeka wydarzenie tej zimy: koncert Martyny Jakubowicz! Martyna Jakubowicz jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią ballad, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego najlepszego rocka. Sama komponuje większość swoich utworów. Wszyscy ją znają z nieśmiertelnych piosenek: "W domach z betonu" czy "Kiedy będę starą kobietą". Tym razem wystąpi w składzie akustycznym z towarzyszeniem skrzypiec, cajona i gitar, z Dariuszem Bafeltowskim i Janem Gałachem.
O Martynie Jakubowicz więcej:
http://centrala.co/info/Martyna_Jakubowicz.pdf
http://www.martynajakubowicz.pl/
http://www.myspace.com/martynajakubowicz
http://www.facebook.com/jakubowiczmartyna
Bilety: 30 zł w przedsprzedaży (pula ograniczona), 40 zł w dniu koncertu (lub po wyczerpaniu tańszej puli) W niedzielę kolejny seans dobrego filmu światowego kina. Pozdrawiamy i zapraszamy ekipa CENTRALI.

 

(opr.lek).

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u