Strona główna Artykuły Aktualności Policjantka z Łasku ze złotymi medalami mistrzostw Polski w kulturystyce o fitness

216-130382Miniony weekend był złotym weekendem dla st. asp. Katarzyny Staśkowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Podczas dwóch dni zmagań na scenach Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness w Radzyminie oraz w Siedlcach zdobyła złoto w kategoriach indywidualnych oraz tytuły najlepszej zawodniczki zawodów.

22 maja w Radzyminie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, w których wzięła udział policjantka z Łasku, przywożąc z tych zawodów złoty medal w kategorii Miss Toned Figure. Została też absolutną mistrzynią wśród startujących zawodniczek, zdobywając tytuł Overall. Dzień później w Siedlcach, podczas rozgrywanych tam Mistrzostw Polski federacji IBFF i WPF zdobyła złoty medal w kategoriach indywidualnych Ms. Figure powyżej 35 roku życia, srebrny Ms. Figure Hard oraz złoto w parach.
Zwyciężyła także w rywalizacji o tytuł najlepszej zawodniczki wśród wszystkich pań startujących w mistrzostwach, zdobywając tytuł Overall Women, Te sukcesy dały Katarzynie Staśkowskiej kwalifikację na Mistrzostwa Świata, które odbędą się pod koniec czerwca na Słowenii. Jak zawsze trzymamy kciuki za naszą policjantkę i życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych planów startowych.