Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

Po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

policjaDwaj policjanci jadąc prywatnym samochodem w czasie wolnym od służby zauważyli kierowcę wykonującego niebezpieczne manewry na drodze prowadzącej z Siemkowice do Pajęczna. Mężczyzna zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni, co stwarzało uzasadnione podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu. Policjanci postanowili zainterweniować.

 

6 lipca około godziny 22.40 dwaj policjanci - jeden z Komendy Powiatowej w Wieluniu, z KPP w Radomsku- jadąc prywatnym samochodem drogą prowadzącą z Siemkowic do Pajęczna zauważyli jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki Renault. Kierujący tym pojazdem nie zachowywał prostego toru jazdy, zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni, co stwarzało uzasadnione podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu. Policjanci niezwłocznie uniemożliwili mu dalszą jazdę, zatrzymując auto na poboczu. Za kierownicą znajdował się mężczyzna od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu.
Po przyjeździe policjantów z komisariatu w Działoszynie, mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem blisko 1,9 promila. Teraz odpowie za prowadzenie samochodu osobowego w stanie nietrzeźwości za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Nieodpowiedzialnemu kierowcy zostało również zatrzymane prawo jazdy. Dalsze czynności prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszynie.

KPP w Pajęcznie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzychodzi karzeł do księgarni...

---------------------------------

Przychodzi karzeł do księgarni i pyta:
- Czy są jakieś książki o dyskryminacji karłów?
- Oczywiście, o, tam, na najwyższej półce.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u