Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ale jazda... Z narkotykami

Ale jazda... Z narkotykami

policja2Policjanci z komisariatu w Białej zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena polo, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu oleskiego. Jak wykazało badanie narkotesterem, kierowca był pod wpływem środków odurzających. Ponadto mundurowi zabezpieczyli przy nim narkotyki.

 

19 lipca około godziny 20.40 policjanci z komisariatu w Białej w trakcie patrolowania miejscowości Wróblew zwrócili uwagę na kierowcę Volkswagena Polo, który na ich widok zaczął nerwowo wykonywać manewr cofania. Postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną i przeprowadzili kontrolę. Za kierownicą Volkswagena siedział 29-latni mężczyzna.
W trakcie sprawdzenia okazało się, że był trzeźwy, jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Fakt ten potwierdziło badanie wykonane narkotesterem. Kierującemu pobrano krew do dalszych badań. Ponadto w trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy 29-latku cztery dilerki z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, iż była to amfetamina. Zabezpieczyli też jedną dilerkę z suszem marihuany.
Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem mechanicznym pod ich wpływem. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzychodzi karzeł do księgarni...

---------------------------------

Przychodzi karzeł do księgarni i pyta:
- Czy są jakieś książki o dyskryminacji karłów?
- Oczywiście, o, tam, na najwyższej półce.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u